Wiązania Snowboardowe Jones Equinox Eclipse Black

Cena:
1649,00 PLN
Damskie wiązania snowboardowe Jones
Czas wysyłki: 24h

Odkryj rewolucyjne wiązania Equinox od znanej marki Jones, stworzone specjalnie dla snowboardzistek, które pragną nie tylko stabilności, ale także komfortu na każdym zjazdzie. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, te wiązania zapewniają precyzyjną reakcję oraz bezpośrednie przeniesienie Twojej energii na krawędzie deski, dzięki technologii Skate-tech.

 

Wkładka z pianki EVA w pełnym rozmiarze gwarantuje maksymalny komfort oraz minimalizuje zmęczenie stóp, natomiast formowana w 3D powierzchnia wkładki zapewnia doskonałą przyczepność do każdego rodzaju bieżnika buta, zapobiegając zbieraniu się śniegu.

 

Innowacyjne asymetryczne klamry to ultra wytrzymałe elementy wykonane ze stopu lotniczego, posiadające mocne dźwignie i sprężyny. Ich konstrukcja zapadkowa o potrójnym działaniu zwiększa szybkość zapięcia strapów oraz ułatwia ich odpięcie.

 

Equinox to wiązania stworzone dla snowboardzistek, które poszukują stabilności oraz wygody przy elastycznym średnim flexie. Model ten oferuje możliwość regulacji pomiędzy trybem Surf a Freeride, dzięki zmianie podkładek amortyzujących i pasków śród-stopowych między wiązaniami. Tryb Surf zapewnia większą ruchomość stawu skokowego, podczas gdy tryb Freeride zapewnia maksymalną reakcję na Twoje ruchy.

 

Wiązania Equinox zostały wyposażone w nowoczesne strapy Power Ankle oraz paski palcowe 3D Flex Fit 2.0, które zapewniają większy komfort, regulację reakcji oraz idealne dopasowanie do kształtu każdego buta.

 

System Skate Tech działa podobnie jak trucki do deskorolki, poprawiając kontrolę nad deską oraz redukując zmęczenie stóp poprzez bezpośrednie przenoszenie energii z wiązań na krawędzie deski. To dynamiczne rozwiązanie, które zwiększa kontrolę deski i znacznie ogranicza zmęczenie stóp.

 

Wybierz wiązania Jones Equinox i rozpocznij niezapomnianą przygodę na snowboardzie, ciesząc się komfortem oraz bezpieczeństwem podczas każdego zjazdu!

Specyfikacja:

 

 • płeć: women;
 • flex: medium;
 • styl jazdy: all mountain, freeride, freestyle, powder;
 • mocowanie wiązań: standard, EST.

 

Technologia:

 • podstawa Hanger 2.0 - nylonowa baza z 30% zawartością włókna szklanego. Hanger obraca się na kingpinie jak dźwignia, umożliwiając błyskawiczny transfer energii z krawędzi na krawędź;
 • uniwersalne dysk montażowe: wszystkie wiązania produkowane przez markę Jones, posiadają dyski montażowe, kompatybilne z tradycyjnymi systemami 4x4, 2x4 i systemem mocowania EST/Channel.
 • wiązania: wyposażone są w zestaw twardych podkładek (freeride mode) dla zapewnienia maksymalnej reakcji. Miękkie podkładki (surf mode) można zakupić osobno.
 • baza: nylon, 50% wkład z włókna szklanego;
 • klamry Asym Buckles: całkowicie nowe, odporne na uderzenia klamry wykonane ze stopu aluminium, wyposażone w ultra mocne dźwignie i sprężyny; trójstopniowa grzechotka skraca czas wpięcia się i wypięcia z wiązań;
 • Foot pillow: pełnowymiarowa podkładka z pianki EVA, która maksymalizuje komfort wiązań, minimalizując zmęczenie stopy; formowana 3D powierzchnia wkładki zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego typu podeszwy buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu;
 • Power Ankle Straps: paski śród-stopowe wykonane są z wytrzymałego formowanego materiału typu ABS, są szerokie, asymetryczne, co zapewnia większy komfort i regulowaną reakcję; kompatybilny z paskiem Flip-It (tryb Freeride + tryb Surf);
 • Inteligentne paski strapów śród-stopowe: paski te działają tak, jakby posiadały zawiasy w miejscu łączenia z bazą wiązania, co pozwala cały strap odchylić o 180 stopni w wyniku czego unikamy frustrującego nadeptywania paska podczas wpinania się w wiązania;
 • Tool les adjustment: do regulacji strapów nie potrzebujesz żadnych narzędzi;
 • wyprofilowane paski zębate: nowe profilowane paski zębate ułatwiają szybkie wpięcie ich w klamry;
 • Asym Highback: z małym bocznym skrzydłem dla zapewnienia dodatkowego wsparcia.

 

 

 

Sztywność wiązań:

Powiązane produkty