Wypożyczalnia rowerów elektrycznych
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia snowboardów
Bagażniki i Boxy
Wypożyczalnia rowerów dla kurierów

Bagażniki i Boxy

Masz własny pomysł na wycieczkę, ale nie masz jak spakować sprzętu? Wypożyczalnia bagażników i boxów dachowych, prowadzona przez sklep Peak Bike Kraków, to gwarancja wysokiej jakości sprzętu umożliwiającego zorganizowanie każdej wyprawy. Nie musisz martwić się o to, w jaki sposób przetransportujesz rower czy inny bagaż - my załatwimy to za Ciebie! Wynajem bagażników dachowych i boxów samochodowych to gwarancja udanej podróży. Sprawdź ofertę wypożyczalni Peak Bike i spełniaj swoje marzenia bez ograniczeń!

 

Wypożyczalnia bagażników dachowych - Kraków Peak Bike

Skompletuj sprzet na wyprawę! W naszej wypożyczalni znajdziesz cały, niezbędny sprzęt do zrealizowania własnej wyprawy. Oferujemy do Twojej dyspozycji:

  • platformy do przewożenia rowerów;
  • bagażniki dachowe;
  • boxy samochodowe;
  • profesjonalne przyczepy rowerowe;
  • platformy do przewożenia rowerów.

 

W Peak Bike wypożyczysz nie tylko bagażniki czy boxy dachowe, ale też zaopatrzysz się w pozostały sprzęt niezbędny na rowerową wyprawę. Nasza wypożyczalnia e-bike poleca niezawodne rowery elektryczne, a także tradycyjne rowery górskie dla dorosłych i dzieci. Oferujemy również profesjonalny serwis rowerów w Krakowie. Wybierając Peak Bike, zyskasz najwyższej jakości sprzęt i fachowe porady - z nami każda wyprawa będzie zorganizowana na najwyższym poziomie!